.

Pranešimas spaudai
Kaunas, 2010 m. lapkričio 10 d.

Bendradarbiavimas leidžia mažinti IT paslaugų kainas perpus

Keturios TIG Verslo klubo narės – UAB „Technologinių inovacijų grupė“ (TIG), UAB „Atviros informacinės sistemos“, UAB „Devela“ ir UAB „Prasom“ – pasiūlė rinkai bendrą kompleksinį IT paslaugų paketą, leidžiantį klientams perpus sumažinti išlaidas. Paketą sudaro antivirusinė programa, kompiuterizuotos darbo vietos profilaktinis patikrinimas ir spausdinimo sistemos auditas.

„Specializacija mums suteikia galimybę maksimaliai sumažinti savo produktų kainą, tačiau klientai neretai pageidauja kompleksinių paslaugų, – sako Kęstutis Tamošiūnas, TIG Verslo klubo iniciatorius ir vadovas. – Dėl to nutarėme suvienyti jėgas ir pasiūlyti bendrą svarbiausių IT paslaugų paketą, padėsiantį sutaupyti 40–55 proc. atskirų prekių bei paslaugų kainos.“

Anot p. Tamošiūno, siekdamos sumažinti IT išlaidas įmonės dažnai renkasi prastesnės kokybės paslaugas ir neišnaudoja alternatyvių galimybių. Pavyzdžiui, norėdamos sumažinti spausdinimo kaštus įmonės perka pigesnį popierių, kasetes ir nenumano, kad naujos įrangos įsigijimas ar nuoma leistų sutaupyti kur kas daugiau. Spausdinimo sistemų auditas leidžia objektyviai įvertinti kaštus ir parodo, kaip dirbi efektyviau. Siūlydamos kompleksinį paketą įmonės taip pat tikisi populiarinti kompiuterių profilaktikos paslaugas.

„Tik nedaugelis įmonių atlieka kompiuterių profilaktiką, o ji būtina duomenų saugumui užtikrinti ir darbo našumui didinti, – pastebi p. Tamošiūnas. – Užsakiusiems paketą atnaujiname programas, pašaliname virusus, laikinus failus ir nepageidaujamas programas, atliekame kitus profilaktikos darbus bei konsultuojame“

Paketas skirtas sumažinti IT kaštus ir užtikrinti efektyvų bei nepertraukiamą įmonės darbą. Profilaktika leis padidinti kompiuterio našumą ir išvengti problemų bei nuostolių. Bendrovės sužinos, kokie spausdinimo sprendimai joms geriausiai tinka, įgis vertingų IT priežiūros įgūdžių. Paketas skirtas vienai darbo vietai, bendrovės gali rinktis vieną ar kelis skirtingus variantus.

„Paketą formavome lanksčiai, palikome galimybę pačioms įmonėms pasirinkti geriausiai jų poreikius atitinkančią antivirusinę programą“, – sako Ina Leibovič, „Atviros informacinės sistemos“, „Kaspersky Lab.“ programinės įrangos platintojos Lietuvoje, direktorė.

Pasak Gitanos Jasėnienės, „Devela“ direktorės, bendradarbiavimas leidžia sukurti didesnę pridėtinę vertę ir, pasitelkus partnerius, pasiūlyti ne tik pažangių spausdinimo sprendimų, bet ir jų įdiegimą.

Susitelkusios bendrai veiklai įmonės teikia paslaugas visoje Lietuvoje.

TIG Verslo klubas – specializuotas IT įmonių klubas, į kurį susibūrė 6 mažos ir vidutinės bendrovės. Lapkričio pradžioje prie klubo prisijungusi UAB „Prasom“ teikia IT sistemų priežiūros, kūrimo ir valdymo paslaugas.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis:

Kęstutis Tamošiūnas, UAB „Technologinių inovacijų grupė“ direktorius, el. p.: k.tamosiunas@tig.lt

Dėl kontaktinės informacijos prašome kreiptis:

Evelina Griciūtė, UAB „PRo omnia“ projektų vadovė, mob. tel.: +370 6 8486767, el. p.: evelina@proomnia.lt

Pranešimas spaudai
Kaunas, 2010 m. rugsėjo 21 d.

Smulkiosios IT įmonės vienijasi socialinėms iniciatyvoms ir konkurencingumui didinti

Šiais metais veiklą pradėjusi UAB „Technologinių inovacijų grupė“ (TIG) įsteigė specializuotą socialiai atsakingų IT įmonių klubą, į kurį susibūrė penkios mažos ir vidutinės bendrovės. Tikimasi, kad iki metų pabaigos TIG Verslo klubo narių skaičius sieks 15.

„Suvieniję jėgas, galėsime išspręsti daugiau socialinių ir aplinkosaugos problemų, ypač didelį dėmesį ketiname skirti visuomenės švietimui, – sako Kęstutis Tamošiūnas, TIG Verslo klubo steigėjas ir vadovas. – Technologinės inovacijos skatina ekonominę, mokslinę ir socialinę plėtrą, todėl dirbdami kartu ne tik kursime novatoriškus IT sprendimus, bet ir skatinsime jų pasisavinimą bei plėtrą.“

Klubo narėmis jau tapo UAB „Verslo inovacijų grupė“, UAB „Atviros informacinės sistemos“, UAB „Technologinių inovacijų grupė, UAB „Deftools“ ir UAB „Devela“. Dar 10 bendrovių svarsto galimybę prisijungti artimiausiu metu.

„Siekdami pasirinkti geriausius partnerius ir išvengti tarpusavio konkurencijos, naujus narius renkamės itin kruopščiai“, – pasakoja klubo iniciatorius.

Anot p. Tamošiūno, TIG Verslo klubo nariai bendradarbiaus ne tik vykdydami visuomeninius projektus, bet ir plėtodami verslą, taigi klubas turi ir klasterinės veiklos požymių.

„Dirbsime pagal vieno langelio principą, t. y. bendraudamas su viena įmone, klientas gaus visas jam reikalingas paslaugas, – tikina TIG Verslo klubo iniciatorius. – Kartu galėsime greičiau reaguoti į individualius klientų poreikius, lanksčiai ir profesionaliai juos patenkinti.“

Pono Tamošiūno teigimu, teikdamos kompleksines paslaugas įmonės efektyviau konkuruos rinkoje. Be to, susivienijimas suteiks papildomų galimybių pasinaudoti ES struktūrine parama, leis aktyviau dalyvauti viešuosiuose konkursuose.

TIG – profesionali IT konsultavimo ir paslaugų kompanija, kuri atlieka visapusišką įmonių informacinių technologijų ūkio priežiūrą, kuria ir diegia pažangius sprendimus, programuoja tinklalapius bei duomenų bazes, atstovauja klientų interesams derybose su trečiosiomis šalimis. Bendradarbiaudama su tiekėjais įmonė padeda išsirinkti ir tiekia eksploatacines medžiagas bei kompiuterinę įrangą. TIG, savo veikloje akcentuojanti lankstumą ir operatyvumą, be tradicinių paslaugų būdų, savo klientams siūlo IT problemas spręsti nuotoliniu būdu.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis:

Kęstutis Tamošiūnas, UAB „Technologinių inovacijų grupė“ direktorius, el. p.: k.tamosiunas@tig.lt

Dėl kontaktinės informacijos prašome kreiptis:

Evelina Griciūtė, UAB „PRo omnia“ projektų vadovė, mob. tel.: +370 6 8486767, el. p.: evelina@proomnia.lt