.

Kompiuterio priežiūros patarimai. Spausk čia ...

Galbūt nežinote, tačiau tarp kompiuterio ir automobilio esama panašumų: jiems abiems reikalinga reguliari priežiūra. Ne, kompiuterio tepalų jums keisti nereikės. Bet praverstų reguliariai atnaujinti savo programinę įrangą, prenumeruoti naujausius antivirusinės įrangos atnaujinimus ir patikrinti, ar kompiuteryje nėra šnipinėjimo programų. Sužinokite, kaip galite pagerinti savo kompiuterio saugą.

Pradžia

Žemiau pateikiamos pagrindinės priežiūros užduotys, kurios jau šiandien leis jums pradėti gerinti savo kompiuterio saugą. Įpraskite jas įtraukti į savo nuolatinę priežiūros rutiną.

Nuolatinių priežiūros užduočių rutinos nustatymas

Dabar, kai jau atlikote kai kuriuos pagrindinius darbus, laikas pradėti rūpintis ilgalaikėmis priežiūros užduotimis. Jas atlikti galite šiandien ar tada, kai galėsite. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, paverskite jas reguliaraus priežiūros tvarkaraščio dalimi. Rekomenduojame kiekvieną savaitę skirti šiek tiek laiko savo kompiuterio saugai.

  • Susikurkite atsargines failų kopijas.Atsarginių failų kopijų kūrimas reiškia, kad galite susikurti failų kopijas, kuriomis galėtumėte pasinaudoti, jeigu kas nors atsitektų originalams. (O nelaimingų atvejų visada gali pasitaikyti.)
  • Nuskanuokite savo failus atnaujinta programine įranga.Naudodami savo antivirusinę programą reguliariai patikrinkite, ar kompiuteryje nėra potencialių virusų ar kirminų. Taip pat perskaitykite savo antivirusinės programos vartotojo vadovą ir patikrinkite, ar galite suplanuoti kompiuterį nuskanuoti automatiškai.
  • Pasikeiskite savo slaptažodžius.Naudodami tuos pačius slaptažodžius padidinate galimybę, kad kas nors juos sužinos. Norėdami sumažinti savo riziką, slaptažodžius keiskite reguliariai (mes rekomenduojame keisti kas mėnesį). Taip pat kruopščiai rinkitės savo slaptažodžius.

Grafiko nustatymas

Vienas iš geriausių būdų padėti apsaugoti kompiuterį yra reguliariai atlikti priežiūros užduotis. Norėdami padėti jums stebėti tokias užduotis, rekomenduojame nusistatyti reguliarią "susitikimo su kompiuteriu" data. Jį laikykite tokiu pat svarbiu, kaip ir bet kokį kitą susitikimą. Pasižymėkite jį savo kalendoriuje ir jeigu negalite tą dieną atlikti kompiuterio priežiūros, perkelkite šią užduotį į kitą dieną. Prisiminkite - jūs ne tik padedate pagerinti savo kompiuterio saugą, bet ir saugote savo asmeninę informaciją.

4 žingsniai užtikrins jūsų asmeninio kompiuterio saugumą. Spausk čia ...

  • 1. Naudokite interneto užkardą.
  • 2. Naujinkite savo kompiuterį.
  • 3. Naudokite atnaujintą antivirusinę programinę įrangą.
  • 4. Naudokite apsaugą nuo šnipinėjimo programų.

Microsoft Outlook 2007
Nori būti tikras, kad tavo siųsta elektroninį laišką gavo ir perskaitė? Spausk čia ...

Jei atsibodo klausyti, kad negautas jūsų laiškas, pakeiskime elektroninio pašto nustatymus taip, kad visi jūsų siunčiami laiškai reikalautų pristatymo patvirtinimo.

Jeigu galvojate, kad jūsų su Microsoft Outlook 2007 siųsti laiškai nepasiekia adresato, galite sukonfigūruoti pašto programą taip, kad ji reikalautų iš adresato laiško pristatymo ir/arba perskaitymo patvirtinimo. Ši funkcija panaši į registruoto laiško siuntimą, kai laišką paštininkė perduoda tiesiai adresatui į rankas ir paprašo pasirašyti. Šie patvirtinimai veiks tik su tokiom programom, kurios palaiko šią funkciją (pvz. Outlook, Outlook Express). Taip pat negausite patvirtinimų iš tokių adresatų, kurie savo pašto programoje išjungę patvirtinimo funkciją.

Kad įjungtumėte patvirtinimo funkciją:
  • 1. Pasirinkite „Tools“ -> „Options“ -> „Preferences“ -> „E-mail Options“-> „Tracking Options“
  • 2. Uždėkite varnelę ant „Read receipt“, jei norite skaitymo patvirtinimo, uždėkite varnelę ant „Delivery receipt“, jei norite pristatymo patvirtinimo.
  • 3. Spauskite „OK“ , kad uždarytumėte atidarytus langus.

outlook_patarimas

Netyčia išskalbėte arba sušlapinote atminties kortelę? Ką daryti ...

Puikiai žinote, kad elektroniniai įrenginiai ir vanduo nesuderinami, nebent tai specializuota įranga. Tačiau, ką daryti jei jau atsitiko taip, kad sušlapinote savo atminties kortelę (pvz. Išskalbėte skalbimo mašina)?

Pirmiausia - nepanikuokite!!! Nebandykite dėti kortelės į fotoaparatą arba kortelių skaitytuvą. Jei, po skalbimo, kortelė mechaniškai apgadinta, o jūs bandysite ją įdėti, galite sugadinti fotoaparato arba kito įrenginio kontaktus. Tokiu atveju turėsite didesnių išlaidų, o jei kortelėje bus vandens, galite nepataisomai sugadinti savo fotoaparatą ar kitą įrenginį.

Pirmiausiai apžiūrėkite ar nesimato išorinių kortelės pažeidimų. Po to reikia kortelę išdžiovinti, gali tekti palaukti net keletą dienų. Nedžiovinkite kortelės mikrobangų krosnelėje, orkaitėje, plaukų džiovintuvu, lygintuvu ar kitokiais įrenginiais. Tiesiog nuvalykite kortelę vandenį sugeriančia servetėle ir palaukite keletą dienų kol vanduo išgaruos ir kortelės vidaus. Išdžiūvus neskubėkite dėti kortelės į fotoaparatą, mobilųjį telefoną ar kitą brangiai kainuojanti įrenginį. Pasinaudokite korteliu skaitytuvu (tik nenaudokite integruoto į jūsų kompiuterį), kad patikrintumėte, ar kortelė veikia.

Jeigu pavyko nuskaityti kortelėje esančius duomenis, nedelsiant nukopijuokite juos į kitą duomenų laikmeną, nes kartą sušlapinti elektroniniai įrenginiai, dėl juose prasidėjusios korozijos, po kelėtos dienų gali vėl nebeveikti. Siūlome atminties kortelės nebenaudoti, o įsigyti naują.

Windows 7 ir XP suderinamumo režimas ...

Windows 7 vartotojai dabar gali paleisti programas reikalaujančias windows XP operacinės sistemos naudodami windows XP suderinamumo režimą (compatibility mode). Tam reikia, kad vartotojas parsisiųstų ir susiinstaliuotų programinę įrangą - Windows XP Mode software

Kaip nemokamai peržiūrėti Word, Excel, Powerpoint dokumentus jei neturite MS Office programų paketo? ...

Microsoft leidžia nemokamai parsisiųsti ir naudotis Word, Excel ir Powerpoint peržiūros programas Word Viewer, Excel Viewer ir PowerPoint Viewer 2007.